Odcisk

Atrulog s.r.o.
Námestie slobody 3
071 80 Michalovce
Slovakia

Informacje zgodnie z Ustawą o handlu elektronicznym:

Nazwa firmy: Atrulog s.r.o.
Numer Podatku VAT: ATU , Siedziba firmy: Námestie slobody 3 , 071 80 Michalovce, Slovakia
Dyrektor Przedsiębiorstwa: Frank Eckert
UID: SK 2023823098
ICO 47339705

 
Rozwój / budowa

Idea, Design, Koncepcja i Realizacja: Ta strona Internetowa została stworzona i zrealizowana przez firmę kaiserweb GesnbR. www.kaiserweb.at

SEO optymalizacja wyszukiwań:  Słowa klucze i optymalizacja strony Internetowej są analizowane i obsługiwane przez firmę kaiserweb GesnbR. www.kaiserweb.at

TECHNIKA STRONY INTERNETOWEJ: Ta strona Internetowa została zbudowana za pomocą systemu Open Scoure CMS System Contao.. www.contao.de

 
Źródła zdjęć

Wszystkie zdjęcia i ilustracje są własnością Firmy: fotolia: © kalafoto, © Beboy, © Val Thoermer, © soleg, © laszlolorik, © Scanrail, © industrieblick, © Martin_P; Bilder sind Eigentum der Firma Atrulog GmbH / s.r.o, Frank Eckert bzw. kommen lizenzfrei von pixabay.com oder lizenzierte Bilder von stock.adobe.com - © markus_marb, © Björn Wylezich, © Massimo Pinca / REUTERS.

 
Odpowiedzialność

Wszelkie teksty na stronie Internetowej  www.atrulog.com zostały starannie sprawdzone . Niemniej jednak nie można przejąć odpowiedzialności za jej poprawność, kompletność i aktualność. Stąd odpowiedzialność Atrulog s.r.o. jest wykluczona.

 
WSKAZÓWKI

Z przyczyn prawnych musimy zwrócić uwagę na to, że nie możemy mieć zawsze wpływu na treść podlinkowanych stron i stąd nie możemy się w sposób odpowiedzialny pod nimi podpisać/ nie możemy być za nie odpowiedzialni!
Wszelkie dane osobowe, które zostaną wprowadzone na tej stronie za pomocą formularzy zostaną przez nas wykorzystane tylko do przewidzianych celów i na życzenie zostaną usunięte.

 
Dane dotyczące rozstrzygania sporów online

Użytkownicy mają możliwość skierować swoje zażalenie na unijną platformę online dot. rozstrzygania sporów: http://ec.europa.eu/odr. Odnośne zażalenia mogą też kierować na adres mailowy , podany powyżej.

 
Dalsze wskazówki

Proszę o przestrzeganie naszych Wytycznych dt. ochrony danych.

 


Wróć