Zakład

Spedycja,transport i logistyka czas 02.01.2001. Logistyki w całej Europie jest zarządzane z Michalovce, Słowacja.

Zabezpieczamy wszystkie trasy w Europie
Nasza specjalizacja to transport nieprzymocowanego towaru.

Stosujemy przede wszystkim wywrotkę z zwalaniem do tyłu z 45-70 m3 oraz z przesuwnym wylotem również przyczepę z przesuwną podłogą. Możemy zabezpieczyć transport z przyczepami oraz ze zbiornikiem do sypkich materiałów, zorganizować pojazdy oraz przyczepy z transporterem taśmowym.

W wszystkich zakresach logistyki opracujemy dla Państwa optymalne rozwiązanie. To dotyczy klasycznego transportu ciężarówkami po drodze, również transportu Państwa towaru kolejami lub statkami.

Do transportu artykułów spożywczych i karmy sporządziliśmy zarządzanie jakością i pracujemy według norm HACCP, posiadamy certyfikaty w zakresie transportu karmy według dyrektywy GMP.

W zakresie transportu odpadów w zakresie ponownego wykorzystania odpadów jesteśmy rejestrowani według niemieckich przepisów prawa o transportach odpadów.

Państwa towar w transporcie międzynarodowym ubezpieczony jest według ustaleń CMR oraz w ramach transportu w Niemczech według GüKG. W razie Państwa zapotrzebeń i wymagań możemy zabezpieczyć też wyższe gwarancje.

Państwa towar może zostać magazynowany i przetrzymywany w naszym magazynie. Zawodowe handlowanie łączy rynki z dyspozycjami oraz wymaganiami logistycznymi. Rozwiązanie żadnego problemu logistycznego nie znajduje się tak daleko, że nie moglibyśmy zaproponować dla Państwa wczesnego rozwiązania.